הכירו את הנכס: CLEVELAND BUSINESS CENTER

רילקו - CLEVELAND BUSINESS CENTER

רילקו השקעות נדלן מגייסת משקיעים לפרויקט חדש – CLEVELAND BUSINESS CENTER. הבניין, נמצא בלב פארק העסקים של קליבלנד וכולל מתחם חנייה עם 350 מקומות, מכון כושר ובעל גישה נוחה לצירי התנועה המרכזיים.

קליבלנד מדורגת בין 8 הערים החמות ביותר להשקעות נדל”ן בארה”ב ב-2021. מלבד הכדאיות בהשקעה בקליבלנד מבחינה כלכלית, העיר נחשבת למוקד מרכזי של תרבות, ספורט ונופש. בקליבלנד נמצא מוזיאון היכל התהילה של הרוקנרול, מוזיאון אומנות בעל שם המחזיק ביצירות של פבלו פיקאסו וקלוד מונה, שווקים צבעוניים וקבוצות ספורט משלל ענפים, כולל הקבאלירס מליגת ה-NBA  בכדורסל. בנוסף, מדינת אוהיו נבחרה למדינה הטובה ביותר לחברות סטארט-אפ על ידי מגזין פורבס.

ניתן להצטרף להשקעה עם 400,000 ש”ח בלבד תמורת הכנסה שוטפת משכירות מדי חודש ועליית הערך כתוצאה מהשבחת הבניין ומגמת עליית המחירים באזור. צרו קשר עוד היום עם רילקו לפרטים נוספים.

מנכ”ל רילקו, שהגדילה את פורטפוליו הנכסים שלה בכ-200 מיליון ש”ח בשנה האחרונה, תומר חי, אמר: “אנו מכירים בצורך של המשקיעים הישראלים בהשקעות סולידיות אשר מניבות שכירות חודשית קבועה. המודל שלנו מתבסס על השקעה משותפת, במקום שמשקיעים ישקיעו בנכס בודד, יצטרכו לטפל בתקלות בנכס ולהיות תלויים בשוכר שאינם מכירים, אנו משכירים בניין שלם לחברות עם חוזים לטווח הארוך, מה שממזער את הסיכון בקרב המשקיעים”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *